Diş Hekimi Kaydını Nasıl Yapabilirim?

Diş Hekimi Kaydını Nasıl Yapabilirim?

6 ay önce eklendi

1. Bilgisayardan Kayıt Yapılması

Öncelikle arama alanından adınızı aradığınızda sistemde kaydı olmadığından emin olun. Site üzerinden sağ üstte yer alan "Diş Hekimi Kaydı Yap" linkine tıklanır.

 


Açılan sayfada ad soyad, e-posta, cep telefonu (şifre telefonunuza mesaj olarak gelecektir) ve belirleyeceğiniz şifre (parola) bilgilerinizi girerek "KAYDOL" butonuna tıklayın  


Kaydınız yapılarak bilgilerinizi gireceğiniz sayfaya yönleneceksiniz. Bu sayfada profil fotoğrafınız, klinik, uzmanlık alanı, adres, telefon vb. bilgilerinizi girebilirsiniz.  


Adres kısmı altında yer alan "Haritada Konum Seçme" linkine tıklanarak baloncuğu istediğiniz noktaya taşıyarak konumunuzu seçebilirsiniz. Harita sağ alttaki + - butonları ile veya haritaya çift tıklayarak haritaya yaklaşabilirsiniz.

 


Harita sayfasında adres kısmına adresinizi yazarak "ARA" butonuna tıklayarak ta konum seçimi yapılabilmektedir. Adres arama ile büyük oranda doğru konum seçilmesine karşılık hata olması durumunda baloncuğu tutup taşıyarak (mause/fare ile sol buton ile tutup taşıma) doğru konuma getirebilirsiniz. Haritayı kaydetmek için harita dışındaki grimsi alana tıklamanız yeterli olacaktır.

 


Tüm bilgileri girdikten sonra "AYARLARI KAYDET" butonuna tıkladığınızda işlemleriniz tamamlanarak diş hekimi paneline yönleneceksiniz. Bu sayfadaki yetkileriniz site yönetimi tarafından üyeliğiniz onaylandığında açılacaktır. Üyeliğiniz onaylandığında tarafınıza sms ve e-posta ile bildirim yapılacaktır.

     

2. Mobil Cihazdan (Telefon/Tablet) Kayıt Yapılması

  

YORUMLAR