Hakkımızda


Zamanın çok daha değerli olduğu bir çağda yaşıyoruz. Bu anlamda birçok konuda olduğu gibi sağlık konusu da daha önemli bir yer edinmektedir. İnsanların sağlık hizmetlerine daha hızlı ulaşabilmesini sağlayacak kaynaklar üretilmektedir. Bu kaynakların içerisinde Türkiye'nin en büyük online sağlık platformu hizmetini sağlayan www.disrandevum.com ile artık hastalar istedikleri doktora daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Hizmet hayatında yeni olmasına karşın, sağladığı teknik alt yapı ve platformun her şehre ulaşılabilir olması sayesinde kısa sürede ilgi gördü. Doktorlar ile hastaları buluşturan bu sistem ile randevu almak artık hiç zor olmayacak. Saatlerce sıra beklemek, randevuyu kaçırmak ya da istenilen doktor ile görüşememek gibi problemler ortadan kalkıyor. Online doktor randevu hizmetlerinde en iyisi ile kısa sürede bu sorunları çözmek mümkün.


Sosyal Ağ

Twitter: https://www.twitter.com/DisRandevum

Facebook: https://www.facebook.com/DisRandevu

Ziyaretçi Profili

Site içerisinde online doktor randevu hizmetlerinden faydalanmak oldukça basit. Öncelikle her kullanıcı ücretsiz bir şekilde siteye üye olabilmektedir. Giriş sağlayarak kendi randevu ve kişisel bilgilerini görüntüleyebilirler. Ana sayfa üzerinde hangi alanda doktor aradıklarını girdikten sonra şehir seçmeleri beklenir. Bu bilgilerden sonra ilgili alana ait doktorlar için bir liste çıkacaktır. Bu listeden her hasta istediği doktoru seçebilir.

Teknik Bilgiler

DisRandevum.com yönetiminde özel yazılım kullanılmaktadır.

Site istatistikleri Google tarafından sağlanan Google Analytics verileri ile takip edilmektedir.

Bu verilere göre siteye en çok erişim sağlanan iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Samsun, Kayseri, Trabzon, Konya, İzmit, Tekirdağ…

En çok erişim sağlayan işletim sistemleri: Windows, iPhone, Android, Machintosh, iPad, SymbianOS, Linux ve BlackBerry.